Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli
Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli
Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli
Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli
Stok Kodu : 10394
132,84 TL

3 oy ile 5 üzerinden 3.3 puan aldı

Stok Durumu :
Adet
Kargo Teslim Süresi : 14:00 öncesi siparişleriniz aynı gün kargoya verilir
Fiyatı düşünce haber ver
Ürün Açıklamaları

Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli

AKSUVİTAL AksuVital Propolisli Boğaz Spreyi 20ml Kekik Ekinezya Okaliptus ilaveli nedir?

Propolisli Boğaz Spreyi; propolis, kekik, ekinezya ve okaliptüs içeren özel bir formüldür.

Propolis, işçi arılar tarafından toplanan bitkilerin filiz ve tomurcuklarından aldığı değerli bir besin maddesidir. Propolis; içeriğindeki reçine, bal mumu, yağ asitleri, uçucu yağlar, enzimler, flavanoid, polifenoller,  polen, vitamin ve mineraller sayesinde destekleyici ve koruyucu özelliği çok yüksektir.

AksuVital Propolisli Boğaz Spreyinde Kekik, Ekinezya ve Okaliptus Yağının ferahlatıcı etkisiyle Propolisin doğal koruma gücü birleşti.

Sprey içerisinde bulunan kekik suyu; içerisindeki etken maddeler sayesinde ağız bakımında güçlü bir temizleyicidir. Kekik suyu, güçlü oranda timol ve carvacrol içermektedir. Böylece koruyucu, arındırıcı ve temizleyici özelliği bulunmaktadır.

Ekinezya ekstresi boğaz bakımında koruyucu özelliğe sahiptir. Mevsim geçişlerinde sıkça tüketilen ekinezya, boğazı yumuşatarak güçlü bir koruma sağlamaktadır.

Okaliptüs yağı, nefesi ferahlatır ve serinletir. Önemli etken maddeler barındıran okaliptüs yağı, kolay nefes almanıza yardımcı olabilir.

Sprey formu ile taşıma ve kullanma kolaylığı sağlayan AksuVital Kekik, Ekinezya ve Okaliptus yağı ilaveli Propolis Sprey ile boğazınızı ferahlatırken Propolisin yapısında bulunan flavonaidler ile de savunmayı elden bırakmayın.

Propolisli Spreyin Faydaları Nelerdir?

Saf propolisin faydalı besin değerleri ortaya çıkması için mutlaka bir işlemden geçmesi gerekmektedir. Su da yeteri kadar çözülmeyen propolis gliserinde daha kolay çözülmektedir böylece daha faydalı bir besin haline gelmektedir.

Propolis spreyin, ağız ve diş bakımında koruyucu özelliği bulunduğu gibi dışarıdan bulaşabilecek bütün zararları besinlere karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır.

Arılar, kovanlarına girmeden önce propolis ile kaplı bir kanaldan geçerler. Böylece hem kendilerinin hem de kovanlarının hijyenini sağlamış olurlar. Propolis ismi Yunanca ‘pro’ yani giriş ve ‘polis’ yani şehir kelimelerinin birleşmesinden oluşur. Yani arı kovanlarını bir şehir olarak düşünürsek propolisin şehrin kalkanı olduğunu görürüz.

AksuVital ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor.

 

İçerik: Deiyonize su, gliserol (E 422), Kekik suyu, Propolis Ekstresi, Süzme çiçek balı, Ekinezya Ekstresi, Polietilen glikol, Methol, Okaliptüs yağı, Potasyum sorbat(E 202), Stevial glikozitler(E960).

Tüketim Önerisi: 4 yaş ve üzeri 2 puf , 11 yaş ve üzeri ise 2 veya 3 puf şeklinde kullanılabilmektedir.

Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

- Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 0011327-27.08.2021

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü 2 yıldır.

 

Etken Madde

1 sıkım

2 sıkım

Kekik Suyu

14,6 mg

29,2 mg

Propolis Ekstresi

11,68 mg

23,36 mg

Ekinezya Ekstresi

1,46 mg

2,92 mg

Okaliptüs Yağı

0,146 mg

0,292 mg

 

Ambalaj: 20 ml

 

Neden AksuVital Propolisli Boğaz Spreyi?

AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır.

Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

 

400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Arge merkezimiz ile kalitede meydan okuyoruz

Geliştirdiğimiz bütün ürünler için rehberimiz ve öğretmenimiz hep doğa oldu. Bu yüzden doğa bizim ilk Ar-Ge merkezimiz. Ürettiğimiz bütün ürünlerin doğal özelliklerini en iyi şekilde koruyarak tüketiciye sunmak doğaya verdiğimiz söz ve bize göre bu müşterilerimizin en doğal hakkı.

AksuVital olarak, sektördeki öncü rolümüzün ve sorumluluğumuzun gereği olarak herkese açık modern laboratuvarlarımızda araştırma ve geliştirme hizmetlerini en ileri teknolojilerle gerçekleştiriyoruz.  Bu hizmetimizle sadece kendi markamızın değil, sektörde gerçekten doğal ürünler için çalışan diğer markalara da itibar ve vizyon desteği sunuyoruz.

AksuVital Ar-Ge merkezi; doktor, gıda ve kimya mühendisleri, kimyager, tıbbi ve aromatik yağlar uzmanlarından oluşan, alanında yetişmiş laboratuvar kadrosuyla çalışmalarını yürütmektedir. 600 M2 alana sahip laboratuvarı, süreç içerisinde ihtiyaç duyulan bütün hammadde ve son ürün analizlerinin yapılabilmesi için gerekli, HPLC, GC-MS, atomik absorpsiyon, liyofilizatör, nanopartikül, karakterizasyon, stabilite kabini, otoklav, ışık mikroskopu, UV-VİS Spektrofoto-metre vb. teknik donanıma sahiptir. Ar-Ge departmanımız, Türkiye’de bilimin öncülerinden olan; TÜBİTAK, İstanbul Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi gibi üniversiteler ve kurumlar ile birlikte başarılı projeler üretmektedir.

AksuVital Ar-Ge merkezi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının onayı ile doğal ürünler sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezi olmuştur. Ar-Ge merkezimizde yılda ortalama 15-20.000 civarında analiz yapılmakta, 1 patent ve 3 Ar-Ge projesi gerçekleştirilmektedir.

 

Müşteri memnuniyet garantimiz

AksuVital’in bütün ürünlerinin arkasında; ürünlerin kalite ve güvenliğinden sorumlu, konusunda uzmanlardan oluşan, her bir ürün için 1989’dan beri tutkuyla çalışan bir ekip var.

AksuVital kurulduğu günden bu yana koşulsuz tüketici memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışıyor, satın aldığınız her ürüne memnuniyet garantisi sunuyor.

Ürünün paketi açılmış ve hatta %50’sine kadar kullanılmış bile olsa memnun kalmadığınız ürünü satın aldığınız noktaya koşulsuz şartsız iade edip paranızı geri alabilmeyi taahhüt ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve İade Koşulları
Yorumlar
YORUMLAR

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Yorum bulunmamaktadır
BENZER ÜRÜNLER
Propolis Tek Kullanımlık Doz 10 Adet 9ml
429,30 TL
Arı Sütü Tek Kullanımlık Doz 10 Adet 9ml
429,30 TL
Sıvı Propolis Ekstresi 50 ml
220,32 TL
Propolis 60 Kapsül 470 mg
332,10 TL
AKS Ö.KESTANE BA
565,67 TL
Süzme Çiçek Balı 640 Gr
204,44 TL
Aksu Bal Süzme Çiçek Balı 230 Gr
147,10 TL
Aksu Bal Süzme Çiçek Balı 460 Gr
186,47 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.